Kable i przewody

Kable i przewody Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o. o. działają na polskim rynku od 1996 r. i wytwarzają kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki pakiet produktów, a wśród nich kable energetyczne, komunikacyjne, sterownicze, bezpieczne, górnicze, morskie, estradowe i instrumentacyjne. Propozycję swoją kierują do wszystkich pracujących w branży automatyki przemysłowej elektrycznej, energetycznej, telekomunikacyjnej czy informatycznej.
W Zakładach Kablowych BITNER Sp. z o. o. w sposób ciągły tworzone są nowe rozwiązania, również te uwzględniające indywidualne potrzeby na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta. Powoduje to, że proponowane, wytwarzane tu produkty są znacznie bardziej konkurencyjne przy dotrzymaniu ich wysokiej jakości, dotrzymując norm środowiskowych i traktując w sposób priorytetowy organizację pracy.
Utrzymując nowoczesny park maszynowy, najwyższej klasy materiały konstrukcyjne a dodatkowo zapewniając profesjonalną obsługę oraz wszechstronne doradztwo techniczne wykazują, że są odpowiedzialnym partnerem biznesowym.
Potwierdza to uzyskanie w dniu 5 czerwca 2018r nagrody Diamentów Forbesa za zajęcie I miejsca w województwie małopolskim, a II w kraju wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w swojej kategorii.

Kable i przewody

Szczegóły strony bitner.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę bitner.com.pl:

Kable i przewody