Polski pellet - ekologiczne ciepło w Twoim domu!

Polski pellet - ekologiczne ciepło w Twoim domu! Chcesz przerzucić się na ekologiczne ogrzewanie? Dowiedz się czym jest pellet, jak się produkuje pellet, z czego powstaje pellet i dlaczego pellet jest najlepszym paliwem! Pellety drewniane powstające z trocin drzew iglastych to doskonała forma paliwa, dzięki której uzyskujemy wysokowydajne ekologiczne ciepło.
Pelletem opalać można w różnego typu urządzeniach: w piecach, w kotłach, z użyciem nagrzewnic, palników i kominków. Pellety doskonale sprawdzają się do ogrzewania domów, hal produkcyjnych, pomieszczeń o dużych powierzchniach – cieszą się uznaniem zwłaszcza wśród zarządców budynków publicznych. Ogrzewanie pelletem jest stosunkowo tanie, wygodne i ekologiczne.
Nasze paliwo produkowane jest z mielonych trocin drzew iglastych, które starannie wybierane są od dostawców szanujących zasady odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Nasz pellet powstaje w zakładzie produkcyjnym w Zielonej Górze. Nasz pellet Lava i Olimp to najlepszej jakości ekologiczne paliwo. Dowiedz się więcej wchodząc na naszą stronę internetową. Zapraszamy!

Polski pellet - ekologiczne ciepło w Twoim domu!

Szczegóły strony www.polishpellet.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.polishpellet.com:

Polski pellet - ekologiczne ciepło w Twoim domu!